Teknoloji

Steam’de 100 Bin TL’ye Satılan Oyun İlgi Gördü

Buhar‘Ayrıca Oyun 100 bin TL’ye satıldıbir anda oyun dünyasının gündemine oturdu. ürkütücü adamsadece bizim para birimimizde değil, diğer para birimlerinde de önemli ölçüde artış göstermiştir.


İlginizi çekebilir:  Dying Light Steam Fiyatı Arttırıldı


Görünüşe göre oyuncular çok yakında olduğundan korktuğumuz yeni Steam oyunu güçlendirmeleri geliyor. Ya da muhtemelen mağazanın dolar kurunu 10 TL olarak belirlemesini görmezden gelen yayıncıların yeni saldırıları olabilir. Gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

Steam’de 100 Bin TL’ye Satılan Oyun: Spooky Man

Bildiğiniz gibi önceki gün sizlerle paylaştığımız haberde Dying Light ve Disney oyunlarının fiyatları muazzam bir şekilde artmıştı. Ancak sağda bu artışları sıfır bırakacak bir oyun var: Spooky Man. Bloody Bear tarafından geliştirilip yayınlanan ve Mayıs ayında Erken Erişim’de çıkan bu oyunun fiyatı yakın zamana kadar 45 TL idi. Şimdi ise %222,122 artarak 99.999,99 TL oldu. Evet yanlış okumadınız. “Yuvarlak hesap 100.000 TL!”diyebileceğimiz bir fiyata yükseldi.

İşin ilginç tarafı bu durum bize has değil. Diğer birçok para biriminde de eşit değişiklik yapıldı. Firmanın bunu tesadüfen mi yoksa bilerek mi yaptığı merak konusu ama pek çok kişinin bu fiyata alacağını düşünmüyoruz.

Söz konusu oyun şimdiye kadar pek çok kişi tarafından bilinmiyordu. Yani kenarda diyebiliriz. Ancak geliştirici stüdyo, oyunu bir şekilde gündeme getirmek için böyle bir girişimde bulunmuş olabilir.

Hikayeye göre huzur içinde yaşadığımız mahallemiz, komşumuzun mülkünün doğaüstü bir varlığın merkezi haline gelmesiyle kaosa sürüklenir. Öte yandan biz, sihir konusundaki uzmanlığımızı gösterme fırsatını değerlendiriyor ve kötü kötüyü ortaya çıkarmak ve karşılığında uygun tazminat almak için harekete geçiyoruz.

Tercihen insan ya da hayalet olarak oynayabileceğimiz oyunun sekiz kişiye kadar kooperatif temeline sahip olduğunu söyleyelim.

haber-dogubayazit.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu